Contact gegevens ’t Twenlo

Verdistraat 4A
7391 SG Twello

Fysiotherapie

Verdistraat 4A
7391 SG Twello
Telefoonnummer. 0571-274000

Faxnummer. 0571-275261

fysiotherapie@twenlo.nl
www.twenlo.nl

Logopedie

Verdistraat 4A
7391 SG Twello
Telefoonnummer. 0571-275294

logopedie@twenlo.nl
www.twenlo.nl

Openingstijden fysiotherapie:

    • maandag t/m vrijdag van  8.00 t/m 18.00 uur
    • maandag- en dinsdag tot 21.00 uur
    • zaterdagochtend van 9.00 tot 13.00 uur

Openingstijden logopedie:

      • Maandag t/m donderdag van  9.00 t/m 17.00 uur

Rian Havekes

– Kinderfysiotherapeut
– Pedagoog
– Baby- en peutermassage therapeut

E-mail: rhavekes@twenlo.nl

Meer informatie

Ida Vercoulen

– Logopedist

  • Volwassenen
  • Kinderen

E-mail: i.vercoulen@hetnet.nl

Meer informatie

Beate Budde

– Fysiotherapeut
– Manueel Therapeut

E-mail: bbudde@twenlo.nl

Meer informatie

Iris de la Rive Box

– Fysiotherapeut
– Dry needling

E-mail: fysiotherapeut@twenlo.nl

Meer informatie

Online contactformulier

U kunt 24 uur per dag contact met ons opnemen via het contactformulier. Wij streven ernaar om na ontvangst van uw bericht zo spoedig mogelijk contact met u op te nemen.

Met wie wilt u contact?